3d oyun oyna

3d Oyunlar Araba

3D araba oyunu, internet dünyasında online olarak oynanan, belirli kuralları bulunan ücretsiz olarak oynanan ve oldukça keyifli olan bir oyun türüdür. Taksi şoförü, şehir içi görev, trafikte çarpışma, arabalar çarpışma, hırsız polis ve kamyonet modifiye gibi pek çok alanlarda oynanan 3D araba oyunu ayrıca her yaşa hitap etmesi sayesinde çocuklar haricinde yaşlılar tarafından da tercih edilebiliyor.

3De araba oyununda tercihiniz doğrultusunda yüksek hızlı yarış, sürat yarışları, çiftlik yarışları, sokak yarışları, pist yarışı, Tokyo yarışı gibi pek çok 3D araba yarış türleri ile tanışabilir ve evinizin konforunda keyifle oynayabilirsiniz.

3d araba oyunları
3d araba oyunları

3d Araba Oyna

3D araba oyunu sayesinde şehir caddelerinde keyfinize göre araç kullanabilir ve tercihiniz doğrultusunda oyun süreci boyunca farklı modelden araç seçimi yapabilirsiniz. 3D araba kullanma oyununda kamyonet kullanmak istediğinizde Scania model dev dorseye sahip bir kamyonet kullanabilir ve ayrıca tercihiniz doğrultusunda araç dorsesi çıkararak da kullanabilirsiniz. Ferrari ve Mclaren gibi araç modelleri arasından da tercih yapabilirsiniz. 3D araba oyununda toplamda 9 farklı araç modellerinden faydalanabilirsiniz.

Araba Oyunları

3D araba oyunu bilgisayarınıza ücretsiz bir şekilde kolayca indirebilir ve hemen oynayabilirsiniz. 3D araba kullanma oyununda klavyenizin yön tuşları ile yada WASD tuşları ile simülasyon araçları tercih edebilirsiniz. Space (boşluk) tuşu el freni, C tuşu, aracın kamera açısını değiştirir, R tuşu aracı yeniler, X tuşu debriyajın kullanımını sağlar, F ve V tuşu vites değişimi için, I tuşu motorun çalıştırılmasında, Shift-R tuşuna birlikte basıldığında ise aracın yenilenme işlemi gerçekleşir, Pageup ve Pagedown tuşları sayesinde de similasyon paketleri içerisindeki araçların geçiş işlemi gerçekleştirilir.

Araba Oyunu

3D araba oyunu oyununda ekran problemine maruz kalınması durumunda tam ekran yapılmalıdır. 3D araba oyunları açılabilmesi açısından mutlaka ”Shockwave” adındaki bir eklentinin ilave edilmesi gerekiyor. 3D araba oyunları yükleme işlemlerinde problem yaşanmaması açısından Firefox adındaki bir uygulamanın yüklenmesi önerilir. 3D araba oyunları oynanma sırasında bilgisayarda herhangi bir kasılma veya zorlanma durumu söz konusu olduğunda Google Chrome ya da Opera tarayıcı kullanılması önerilir.

“3d Oyunlar Araba” için bir cevap

  1. Yeşim Değirmenci dedi ki:

    çok güzel bir araba oyunu gerçekten beğendim oğlum için en ideal olan 3d araba oyun sitesi gerçekten teşekkür ederiz emeklerinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Eğlenceli 3d Oyunlar Oynama Sitesi