3d Oyun Oyna

Kafa Topu

okey oyna

Son zamanların en popüler online futbol oyunlarından biri olan kafa topu oyunu oldukça basit kurallar üzerinden oynanırken, oyunculara yüksek oranda eğlence fırsatı garanti ediyor. İsim itibariyle futbol severlerin tercih ettiği bir oyun gibi görünen kafa topu tüm oyun severlerin ilgisini çekmeyi başarmış bir oyundur. Kafa topu oyunun ana merkezi İzmir ilinde bulunmaktadır.

Yani oyunun lisanslı yetkili kadrosu bir Türk ekipten oluşuyor ve oyun dünya genelinde hızla sevilen bir oyun olmaya devam ediyor. Günümüzde online oyun sitelerinin sayısı her geçen gün artıyor. Bu siteler arasında güvenilir ve kaliteli oyun fırsatı tanıyan https://www.3doyunoyna.com/ sitesi olarak tüm oyun severleri bekliyoruz. Sitemizde oyun oynamak için internet verisinin açık olması gerekir.

Kafa Topu Oyna

Kafa topu oyunu İzmo Bilişim tarafından geliştirilmiş son dönemlerde en çok tercih edilen oyunların başında geliyor. Kafa topu oyununda gerçek kişiler ile bire bir maç yapılır. Oyunda bir birinden farklı birçok futbolcu karakteri bulunur. Bunun yanında oyuncular farklı güç ve tuzaklar ile rakiplerini yenmeye çalışır.

kafa topu oyna
kafa topu oyna

Kafa topu oyununu oynamak için online sitemize giriş yapmanız gerekir. Çevirim içi bir oyun olduğu için önce oyuna üye olmalısınız. Üye olduktan sonra oyunu açarak giriş yapmalısınız. Oyun ekranı açıldıktan sonra ister hızlı oyna butonunu seçip rast gele bir oyuncu ile eşleşirsiniz, isterseniz de arkadaşınla oyna sekmesi sayesinde listedeki arkadaşlarından birini seçerek maça başlayabilirsiniz. Sitemizde oyun oynarken şut ve zıplama gibi seçenekler ile rakibinize üstün gelebilirsiniz.

Kafa Topu Oyunu

Sitemiz çok yönlü hizmet veren ve kullanıcılarının öneri ve görüşlerine değer veren bir sitedir. Bu doğrultuda sitemizde pek çok online oyun bulunmaktadır. Sitemize üye olarak kafa topu oyun oyna ve daha birçok oyun zevkini ücretsiz olarak yaşayabilirsiniz. Oyunda çevrim içi olduğunuz zaman diğer çevrim içi olan oyuncuları görebilir ve istediğiniz kişi ile eşleşebilirsiniz. Ayrıca gerçek hayatta arkadaşınız olan insanları da sitemize üye yaparak onlarla aynı zamanda giriş yapıp oyunu daha gerçekçi ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Farklı kafa topu türlerimiz; kafa topu 2, kafa topu 2 apk, kafa topu 3, kafa topu 4, kafa topu 5, kafa topu hile, kafa topu 2 kişilik, 3 kişilik, 4 kişilik, kafa topları, kafa topu 1, kafa topu la liga, gibi bir birinden farklı faka toplarını oynaya bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 3d Oyunlar Araba başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin En Eğlenceli 3d Oyunlar Oynama Sitesi